O nás

Biografie

Na české hudební scéně fungují přes dvacet let. Za tu dobu prošla kapela několika změnami. Od roku 2002 zůstává v současném složení. Do širšího podvědomí se POST-IT dostali v roce 2003, když z 864 přihlášených kapel, postoupili do užšího finále mezi posledních 5 kapel prvního ročníku vyhledávací soutěže Coca-Cola Pop Star. Na základě tohoto úspěchu kapela podepsala smlouvu s vydavatelstvím BMG a o rok později vychází debutová deska “IDEÁL”.

CD “IDEÁL”, BMG/2004
s tímto debutem čeká kapelu POST-IT rozsáhlé koncertování. K singlům Ideál a Post-it byly vytvořeny klipy, které se staly součástí rotací v mediích i televizi. Díky úspěchu singlu Ideál se tento kus stává ústředním podkladem v reklamě na Gambrinus, ve které hraje i samotná kapela POST-IT. Úspěšné tažení kapely je dovršeno, kapela se stává součástí Gaudeamus Igitur tour po celé ČR, kde se má možnost předvést na velkých podiích. Stává se hostem kapely DESMOD a vyráží na její turné ve sportovních halách po celé SR. V roce 2005 je kapela POST-IT nominována na cenu ÓČKO v kategorii hard’n’heavy.

CD “SEKTOR 10”, SONY/BMG/2006
kapela POST-IT podepisuje smlouvu s labelem SONY/BMG a oslovuje producenta Yardu Helešice, se kterým vyprodukují singly k songům Závislost a Gigolo. Oba singly se staly součástí rotací v médiích a televizi. Kapela POST-IT koncertně prezentuje CD Sektor 10 ve společnosti Davida Kollera a Support Lesbiens po sportovních halách. Kapela se následně stává součástí nejvýznamnějších festivalů. Singl Závislost se stává výhercem několika hitparád na rádiu Kiss, ČT Pomeranč a TV Óčko.


MP3 “POST-I-NOOR”/ 2009
kapela POST-IT se rozhodla vydat album sama a oslovila producenta Borise Carloffa i Davida Kollera. Fanouškům kapely tak nabídla možnost stažení desky zcela zdarma. K singlům Kamkoliv se vydáš a Až zazní výstřel jsou vytvořeny klipy s tehdy novou technologií uznávaného režiséra Davida Chvátala, a to kombinace animace a živého hraní. Kapela vyráží na společné turné k desce Post-i-noor s kapelou CLOU.

V roce 2012 kapela POST-IT přerušila svoji činnost. Následně se Czenda stává zpěvákem kapely Support Lesbiens, kde působil po dobu 5 let.

V roce 2017 uspořádali POST-IT koncert v pražském Paláci Akropolis, čímž odstartovali svůj comeback.

V roce 2018 vydala kapela singl a klip s názvem Opět sami, zúčastnila se několika festivalů a rok zakončí oslavou s názvem “20 NA TACHÁČI” v pražském Paláci Akropolis. V plánu je vydání několika nových singlů i klipů a návrat na velká pódia. A jsou znovu ve formě.


Žánr

Crossover


Členové týmu

Czenda - Josef Urbánek (zpěv, kytara)
Porne - Jiří Brablc (kytara)
Kapíno - Petr Kapoun (basa)
Bekouš - Pavel Bek (bicí)


Novinky
Kontakty
Zpráva