O nás

Biografie

Na české hudební scéně fungují přes dvacet let. Za tu dobu prošla skupina několika změnami. Od roku 2002 ale již zůstává v současném složení. Do širšího podvědomí se Post-it dostali v roce 2003, když postoupili do finále prvního ročníku vyhledávací soutěže Coca Cola Pop Star. Na základě tohoto úspěchu kapela podepsala smlouvu s vydavatelstvím BMG, kde o rok později vychází debutová deska “Ideál”.

S debutem "Ideál" kapelu Post-it čeká i rozsáhlé koncertování. Po dvou koncertních letech kapela oslovuje Yardu Helešice jako producenta, se kterým vyprodukují a následně vydávají pod nově sloučeným labelem SONY/BMG další CD s názvem “SEKTOR 10”. Tuto nahrávku kapela koncertně prezentuje ve společnosti Davida Kollera a Support Lesbiens po sportovních halách.

Na jaře 2009 se kapela po třech letech opět vrací do studia, aby tentokrát ve společnosti producenta Borise Carloffa přivedla na svět své třetí řadové album. Jaro i léto tedy kapela pracuje na nové desce a na věcech k ní sounáležijících.

15. říjen 2009 je pak dnem, kdy oficiálně vychází třetí řadové album “POST-I-NOOR”. Pro tentokrát album vychází ve formátu MP3 a je zcela zdarma poskytnuto ke stažení na webových stránkách www.post-it.cz.

V roce 2012 POST-IT přestali koncertovat. Zpěvák Czenda se stal front-manem skupiny Support Lesbiens, kde působil po dobu 5-ti let.

V roce 2017 uskutečnili POST-IT koncert v Pražské Akropoli, címž odstartovali svůj comeback.

V roce 2018 se skupina zúčastní několika festivalů se zakončením opět v Akropoli. V plánu je také vydání několika nových singlů.


Žánr

Crossover


Členové týmu

Czenda - Josef Urbánek (zpěv, kytara)
Porne - Jiří Brablc (kytara)
Kapíno - Petr Kapoun (basa)
Bekouš - Pavel Bek (bicí)


Novinky
Kontakty
Zpráva